https://www.facebook.com/Resurscompl
TURNUSY
(71) 372 40 53
Pn - Pt: 8:30 - 16:00
PRZYCHODNIA
(71) 342 52 78
Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Ośrodek Zakopiec - Zakopane

Ośrodek Zakopiec - Zakopane
Zakopane – jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki). Miasto położone jest u stóp Tatr, w Rowie Podtatrzańskim (Kotlina Zakopiańska), nad kilkoma potokami, których wody ostatecznie wpadają do rzeki Zakopianka dopływu Białego Dunajca. Jest najwyżej położonym miastem Polski. Centralny punkt Zakopanego – skrzyżowanie ul. Krupówki i Kościuszki znajduje się na wysokości 838 m n.p.m. Na północy rozciąga się pasmo Gubałówki, a na południu nad miastem góruje Giewont.

TERMINSTANDARD
31.08-14.09.20191650
14-28.09.20191650
28.09-12.10.20191490
12-26.10.20191450
02-16.11.20191390
16-30.11.20191390
30.11-14.12.20191390
14-28.12.20191750

Ostatnia aktualizacja 2019-08-20 22:23:31 (cache) [ZAKOPIEC/11/ZAKOPANE]

Formularz rezerwacjiOŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZAKOPIEC
nowocześnie wyposażony Ośrodek daje wspaniałe możliwości wypoczynku, regeneracji sił, obcowania z pięknem Tatr oraz kulturą tego słynnego regionu. Naszą charakterystyczną cechą jest indywidualne oraz życzliwe podejście do naszego Gościa, bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany personel. W ośrodku znajduje się winda, szerokie i bezprogowe przejścia w całym obiekcie, przystosowane pokoje (oporęczowanie w łazience, odpowiedni metraż sypialni i łazienki, niezabudowany, bezprogowy prysznic z krzesełkiem).

POKOJE
Oferujemy 120 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach: 2, 3-osobowych przystosowanych również pod kątem gości o specjalnych wymaganiach, m.in. poruszających się na wózku, przestronnych studiach idealnych dla pobytów rodzinnych, w ramach pokoju 1-osobowego proponujemy zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym na wyłączność za niewielką dopłatą (ilość pokoi limitowana). Każdy pokój wyposażony jest w: TV, radio, łazienkę z prysznicem i kompletem ręczników, komplet szklanek, bezpłatny dostęp do Internetu WiFi lub przewodowy. Większość pokoi posiada balkony, dostępna jest również opcja z wyjściem na płytę tarasową z mini ogrodem.

REHABILITACJA
hydroterapia kończyn górnych oraz dolnych, masaże na łóżku masującym Ceragem, magnetoterapia, elektroterapia, światłoterapia, rehabilitacja ruchowa, zajęcia terapeutyczne, Nordic Walking z instruktorem (bezpłatnie udostępniamy kije), aerobic, inhalacje.

REKREACJA
bezpłatny całodobowy serwis kawowo-herbaciany, mini siłownia, wielofunkcyjna sala z nagłośnieniem i pełnym wyposażeniem technicznym (rzutnik multimedialny, ekran, DVD, flipchart, mikrofon) umożliwiającą przeprowadzenie szkoleń, spotkań, konferencji, zorganizowanie wieczorków tanecznych, kącik zabaw oraz stół do ping-ponga, bezpłatny parking tuż przy obiekcie, duży zielony teren rekreacyjny z miejscem na ognisko i leżakami, piaskownicą, ławeczkami, huśtawką, kije Nordic Walking, ślizgacze dla dzieci (bezpłatne wypożyczanie), dochodząca opieka pielęgniarska, instruktor Nordic Walking, instruktor kulturalno-oświatowy.

CENA ZAWIERA:
 • 14 noclegów - pokoje łazienkami, TV, radiem W OŚRODKU ZNAJDUJE SIĘ WINDA ORAZ GABINETY REHABILITACYJNE
 • pełne wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja (od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)
 • badanie lekarskie oraz 20 zabiegów rehabilitacyjnych wg zaleceń lekarza: hydroterapia kończyn górnych oraz dolnych, masaże na łóżku masującym Ceragem, magnetoterapia, elektroterapia, światłoterapia, inhalacje, rehabilitacja ruchowa, aerobic, Nordic Walking z instruktorem
 • wycieczki: wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim - Tatrzańskie Doliny, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc Zakopanego z animatorem czasu wolnego, muzea tatrzańskie, spacery po okolicy
 • program rekreacyjno-wypoczynkowy: wieczór góralski z kapelą góralską i degustacją oscypków z bacówki, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny z drobnym poczęstunkiem, bingo z nagrodami, warsztaty artystyczne, seanse filmowe (projekcje na dużym ekranie), karaoke dla dzieci i dorosłych


CENA NIE ZAWIERA:
 • Opłaty klimatycznej – 2 zł/os./dziennie
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów


ZNIŻKI DLA DZIECI:
 • DZIECI 3-12 LAT: 10% rabatu - pół porcji żywieniowej, zakwaterowanie jako druga osoba w pokoju
 • DZIECI 3-12 LAT: 20% rabatu - pół porcji żywieniowej, zakwaterowanie jako trzecia osoba w pokoju
 • DZIECI DO LAT 3: opłata 15zł/doba, bez świadczeń
 • OPIEKUN BEZ ZABIEGÓW 80 zł zniżki


Schorzenia objęte wpisem „OD"
kobiety po mastektomii, alergia, choroby wydzielania wewnętrznego, choroby: neurologiczne, reumatyczne, układu krwiotwórczego, układu moczowo-płciowego, układu pokarmowego, choroby psychiczne, cukrzyca, schorzenia: dermatologiczne, kręgosłupa, laryngologiczne, układu krążenia, układu oddechowego ze skolozą, mózgowe porażenie dziecięce z padaczką, przewlekłe choroby wątroby, zapalenia trzustki, wady postawy, zaburzenia: głosu i mowy, rozwoju psychoruchowego, z dysfunkcją narządu słuchu, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym.
loading