https://www.facebook.com/Resurscompl
TURNUSY
(71) 372 40 53
Pn - Pt: 8:30 - 16:00
PRZYCHODNIA
(71) 342 52 78
Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Rehabilitacja w górach

Wczasy w górach
Forma aktywnej rehabilitacji oraz wypoczynku w górach dla osób niepełnosprawnych lub też chorych przewlekle.

Turnusy w górach


Oferowane przez nas turnusy w górach są formą aktywnego wypoczynku połączonego z całym pakietem zabiegów rehabilitacyjnych. Taka forma wypoczynku zapewnia dodatkowe korzyści do których zaliczyć należy poprawę ogólnej sprawności i samopoczucia oraz poprawy funkcjonowania całego organizmu. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są zarówno indywidualnie jak również grupowo, a ich przebieg oraz intensywność dobierane są zgodnie z rodzajem schorzeń, kondycji i możliwości samych uczestników.

Zabiegi rehabilitacyjne w ośrodkach w górach
Świadczone na rzecz uczestników wypoczynku zabiegi prowadzone są przez odpowiednio przygotowany i przeszkolony personel, który dbają zarówno o poprawny przebieg zabiegu, ale także o bezpieczeństwo uczestników.

W programie turnusów rehabilitacyjnych w górach znajdą Państwo zajęcia towarzyszące oraz liczne atrakcje. Dużym atutem wczasów rehabilitacyjnych w górach jest specyficzny, górski mikroklimat oraz świeże, czyste powietrze.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszą ofertą turnusów rehabilitacyjnych na morzem

Ośrodek Belweder - Duszniki Zdrój
Znane w całej Europie uzdrowisko malowniczo położone u podnóża Gór Bystrzyckich i Orlickich w Kotlinie Kłodzkiej. Pierwsze informacje, jakie znajdujemy na temat uzdrowiska pochodzą jeszcze z okresu średniowiecza.

Ośrodek Zakopiec - Zakopane
Jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski.

Ośrodek Jantar - Polnica Zdrój
Znane i cenione uzdrowisko położone w Sudetach na Ziemi Kłodzkiej. Całe miasto jest jakby jednym wielkim parkiem, a największą chlubą Polanicy jest Park Zdrojowy, wpisany do rejestru zabytków

Pensjonat Halny - Zakopane
Miasteczko, gdzie każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki zabytkowym budynkom i imprezom kulturalnym można poznać historie miasta, obyczaje góralskie i gwarę.

Ośrodek Złoty Łan - Lądek Zdrój
Najstarsze uzdrowisko Polski, którego dużym atutem jest wspaniały mikroklimat. Piękne trasy spacerowe, górska rzeka, tereny leśne. Wustępują tu radoczynne cieplice siarczkowe i fluorkowe.

Ośrodek Dedal - Polańczyk
Polańczyk malownicza, czysta ekologicznie miejscowość uzdrowiskowa w Bieszczadach (woj. podkarpackie), położona przy małej obwodnicy bieszczadzkiej

Ośrodek Równica - Ustroń
Malownicze położenie, jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, przyroda oraz liczne szlaki spacerowe, trasy rowerowe i narciarskie, stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku i regeneracji o każdej porze roku.
loading