https://www.facebook.com/Resurscompl
TURNUSY
(71) 372 40 53
Pn - Pt: 8:30 - 16:00
PRZYCHODNIA
(71) 342 52 78
Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Ośrodek Metamorfoza - Międzywodzie

Ośrodek Metamorfoza - Międzywodzie
Międzywodzie - Kameralna miejscowość letniskowa położona w północno-wschodniej części wyspy Wolin, nad brzegiem Bałtyku, w odległości 20 km od Międzyzdrojów, 40 km od Świnoujścia, 4,5 km od Dziwnowa. Walory klimatyczne uzdrowiska, szeroka i piaszczysta plaża, otoczenie sosnowego lasu, rozwinięta baza gastronomiczno – noclegowa to najbardziej doceniane atuty miejscowości.

TERMINSTANDARD
01-15.09.20191810
16-30.09.20191750
01-15.10.20191530

Ostatnia aktualizacja 2019-08-20 21:22:17 (cache) [METAMORFOZA/9/MIĘDZYWODZIE ]

Formularz rezerwacjiPołożenie Międzywodzia sprawia, że woda w morzu jest tu cieplejsza niż w innych rejonach wybrzeża. Amatorzy sportów wodnych, oprócz morza, mogą korzystać tu z wód Zatoki Kamieńskiej.

Obniżone chodniki i krawężniki, zjazd na plażę dla wózków to szczególne zalety tej miejscowości zwłaszcza dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, rodzin z małymi dziećmi oraz rowerzystów.

Ośrodek „Metamorfoza”
Kompleks oferujący swoim Gościom komfort i wyjątkową lokalizację. Położony tylko 150 m od morza, wzdłuż alejki prowadzącej na plażę, oddzielony od morza leśnym pasem ochronnym. Cisza i spokój tego miejsca oraz przestronny teren zapewnia komfort wypoczynku. Na ogrodzonym terenie znajdują się trzy pawilony hotelowe (dwupiętrowe) z czego w jednym mieści się część administracyjna i recepcja. Ośrodek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pokoje
  • Pokoje 2 i 3 osobowe (2 osobowe z możliwością pojedynczego wykorzystania)


Zabiegi w ramach skierowania
krioterapia miejscowa, kąpiele solankowe, kąpiele borowinowe, kąpiele perełkowe, okłady borowinowe, lampa sollux, ultradźwięki, inhalacje, diadynamik, magnetronik, jonoforeza, masaż klasyczny, łóżko masujące, masaż wodny, fizjoterapia

Rekreacja
jadalnia, kawiarnia wyposażona w projektor, bilard, piłkarzyki, basen letni, z podgrzewaną wodą (temp.25 °C) (3,75m x 8,25m x 1,3m), kort tenisowy (ze sztuczną nawierzchnią tartan), parking (30 miejsc) – nie zapewniamy miejsc postojowych dla wszystkich Gości (w odległości 10 m od ośrodka znajduje się parking strzeżony płatny), plac zabaw, boisko dla dzieci do piłki nożnej, rowery (wypożyczenie 6 zł/godzinę)

Schorzenia
z celiakią, z chorobami neurologicznymi, z cukrzycą ,z zaburzeniami psycho-organicznymi ,ze schorzeniami układu oddechowego ,z padaczką ,z upośledzeniem umysłowym ,ze schorzeniami układu krążenia

Cena zawiera
  • 14 noclegów w pokojach zgodnie z wykupionym standardem
  • 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu szwedzkiego)
  • pakiet 20 zabiegów rehabilitacyjnych wg wskazania lekarza w ośrodku
  • zlecenie zabiegów przez lekarza, konsultacja lekarska na końcu turnusu
  • opiekę pielęgniarską
  • opiekę ko i kierownika turnusu
  • realizację programu integracji społecznej (wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem
  • kiełbasek, wycieczki, zajęcia w grupach)


Transport autokarowy
Wrocław – Międzywodzie – Wrocław
Autokary nie są dostosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich
loading