TURNUSY
(71) 372 40 53
Pn - Pt: 8:30 - 16:00
PRZYCHODNIA
(71) 342 52 78
Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Rehabilitacja nad morzem

Wczasy nad morzem
Forma aktywnej rehabilitacji oraz wypoczynku nad morzem dla osób niepełnosprawnych lub też chorych przewlekle.

Turnusy nad morzem


Oferowane przez nas turnusy nad morzem stanowią formę aktywnego wypoczynku połączonego z rehabilitacją. Korzyści wynikające z tej formy wypoczynku to poprawa ogólnej sprawności, samopoczucia a także funkcjonowania całego organizmu. Program zajęć rehabilitacyjnych oraz intensywność zabiegów dobierane są zgodnie z rodzajem schorzeń, kondycji i możliwości uczestników turnusu.

Zajęcia rehabilitacyjne
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów, którzy zadbają by zabieg był przeprowadzony w taki sposób aby uzyskać maksimum korzyści. W zależności od rodzaju zabiegów przeprowadzane są one indywidualnie lub grupowo.

W programie turnusów znajdą Państwo atrakcje towarzyszące, a na naszych gości czekają liczne atrakcje. Dużym atutem turnusów rehabilitacyjnych nad morzem jest specyficzny dla tego rejonu klimat, w którym powietrze nasycone jest cennymi pod względem leczniczym pierwiastków między innymi jodu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszą ofertą turnusów rehabilitacyjnych w górach

Ośrodek Adhara - Sarbinowo Morskie
Spokojna miejscowość letniskowa, położona zaledwie 7 km od Mielna i ok. 30 km od Kołobrzegu. Sarbinowo z biegiem lat zmienia się i rozwija, kusząc turystów coraz lepszą bazą noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną.

Ośrodek Nadmorski - Mrzeżyno
Niezwykle urokliwa miejscowość położona zaledwie 18 km od Kołobrzegu. Nie ma tu ścisłego centrum, a życie towarzyskie toczy się głównie w okolicach promenady i malowniczego portu u ujścia rzeki Regi.

Ośrodek Perła - Ustka
Dom wczasowy Perła położony jest nad malowniczym klifowym brzegiem, przy bezpośrednim zejściu na plażę, w pobliżu starego wydmowego lasu.

Ośrodek Metamorfoza - Międzywodzie
Ośrodek „Metamorfoza” to kompleks oferujący komfort i wyjątkową lokalizację. Położony 150 m od morza, wzdłuż alejki prowadzącej na plażę, oddzielony od morza leśnym pasem ochronnym.

Ośrodek Amber - Kołobrzeg
Kołobrzeg jest miastem położonym na Równinie Białogardzkiej u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. Znajdują się tutaj źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny.

Ośrodek Argentyt - Dąbki
Maleńka, urokliwa miejscowość, położona na wąskiej mierzei między morzem a jeziorem Bukowo. Znajduje sie tutaj specyficzny morski klimat oraz czyste świeże powietrze z dużą zawartością jodu.

Ośrodek Cechsztyn - Ustronie Morskie
Miejsce pełne wyjątkowo pozytywnej energii w najzdrowszym klimacie. Obiekt położony jest w pobliżu jednej z najbardziej urokliwych na polskim wybrzeżu plaż.

Ośrodek Zefir - Krynica Morska
Jedno z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo bukowym lasem. Od dziesiątek lat miejscowość przyciąga tysiące turystów.

Ośrodek Contessa - Dziwnówek
Dziwnówek to niewielka miejscowość wypoczynkowa, atrakcyjnie położona pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Wrzosowską. Miejscowość otoczona sosnowym lasem położona jest nad samym morzem.

Ośrodek Górnik - Łeba
Miasteczko letniskowe i rybackie. Miejscowość z pięknymi i dużymi, piaszczystymi plażami, w bliskim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, w otulinie kompleksów leśnych.

Sanatorium Albatros - Krynica Morska
Jest znanym kurortem położonym na Mierzei Wiślanej, szerokie plaże z miłym dla stóp piaskiem są znane z okazałych kamieni morskich – bursztynów.

Ośrodek Damis - Krynica Zdrój
Perła polskich uzdrowisk słynąca z leczniczego działania miejscowych wód mineralnych, wysokiego standardu urządzeń infrastruktury turystycznej i sportowej.

Sanatorium Fala - Stegna
Bliskość lasu i porannej bryzy morskiej sprzyja czynnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Bogata historia i legenda miejscowości zachęcają do pieszych wędrówek.

Ośrodek Korab - Świnoujście
Wczasy rehabilitacyjne w ośrodku Rehabilitacyjno-sanatoryjnym Korab. Miasto uzdrowiskowe, o wyjątkowych walorach klimatycznych, które można nazwać „miastem słońca”.

Ośrodek Relaks - Międzywodzie
Mała miejscowość na wyspie Wolin, położona między Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim. Jest ona atrakcyjna turystycznie, gdyż warunki plażowania oraz uzdrowiskowy charakter regionu sprzyjają wypoczynkowi i rehabilitacji.

Ośrodek Maxim - Łeba
Ośrodek Maxim położony jest ok. 20 minut spacerem od plaży – zapewniamy naszym gościom dojazd na plaże w okresie od maja do września.

Ośrodek Zdrowotel - Łeba
Kompleks sześciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu a do plaży zaledwie 150 m.
loading