https://www.facebook.com/Resurscompl
TURNUSY
(71) 372 40 53
Pn - Pt: 8:30 - 16:00
PRZYCHODNIA
(71) 342 52 78
Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Ośrodek Cechsztyn - Ustronie Morskie

Ośrodek Cechsztyn - Ustronie Morskie
Ustronie Morskie – to miejsce pełne wyjątkowo pozytywnej energii w najzdrowszym klimacie. Obiekt położony jest w pobliżu jednej z najbardziej urokliwych na polskim wybrzeżu plaż, z dala od zatłoczonych miejsc. Ustronie Morskie, jako miejscowość o wysokich walorach turystycznych, rozsławia m.in. rezerwat najstarszych dębów w Polsce oraz malownicze klify porośnięte lasem sosnowym. Wszystko to jest gwarancją udanego wypoczynku nad morzem, który umożliwia szybką regenerację zdrowia.

TERMINpok. 2 osobowypok. 1 osobowypok. 3 osobowy
01-15.09.2019192026201870
16-30.09.2019172024201670

Ostatnia aktualizacja 2019-08-20 21:22:17 (cache) [CECHSZTYN/6/USTRONIE MORSKIE]

Formularz rezerwacjiOŚRODEK CECHSZTYN
położony jest w nadmorskiej strefie klimatycznej ok. 200m od plaży.

POKOJE
2, 3-osobowe z łazienkami, wyposażone w telewizor, telefon, lampki nocne, stolik i krzesła, wszędzie znajduje się duża najczęściej wbudowana szafa i biurko lub toaletka. W pokojach dostępne są ręczniki. Natomiast czajniki wystawione są w wyznaczonych do tego miejscachi nie są dostępne w pokojach.

REHABILITACJA
Fizykoterapia: sollux, lampa BIO-V, diadynamik, prądy interferencyjne, jonoforeza, lasetronic, magnetronic, ultradźwięki, Hydroterapia: kąpiel solankowa, kąpiel perełkowa, masaż wirowy kończyn górnych i dolnych oraz tlenoterapia, inhalacja, okłady borowinowe i parafinowe.

REKREACJA
Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów także KTM, kijków do Nordic Wolking, sauna i wanna z hydromasażem oraz siłownia ze sprzętem do ćwiczeń . W ramach pobytu dla naszych gości oferujemy karnety do Aqaparku gdzie znajduje się basen kryty, sauna, jacuzzi, hydromasaże (100m od ośrodka). Posiadamy również paletki oraz stół do tenisa stołowego. Na terenie ośrodka znajduje się również kawiarnia wraz z sala telewizyjną, kącikiem dla dzieci oraz wyposażona w stół bilardowy.Przed ośrodkiem jest duży plac zielony także z placem zabaw dla dzieci gdzie zawsze urządzamy ogniska lub grille dla gości.Na terenie ośrodka znajduje się również gabinet kosmetyczny i masażu gdzie odpłatnie można skorzystać z specjalistycznych zabiegów kosmetycznych i masaży.

CENA ZAWIERA
 • 14 noclegów w pokojach zgodnie z wykupionym standardem
 • 3 posiłki dziennie
 • pakiet 20 zabiegów rehabilitacyjnych wg wskazania lekarza w ośrodku
 • badanie wstępne i końcowe
 • opiekę pielęgniarską
 • opiekę ko i kierownika turnusu
 • realizację programu integracji społecznej (wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki, zajęcia w grupach)
 • Transport na trasie Wrocław – Rawicz – Leszno – Poznań – Piła – Ustronie Morskie – Wrocław


CENA NIE ZAWIERA
 • opłaty klimatycznej płatnej obowiązkowo w ośrodku
 • wycieczek fakultatywnych
 • innych świadczeń nie ujętych w ofercie


ZNIŻKI
 • dopłata do pokoju 2 osobowego do wykorzystania dla 1 osoby – 700 zł
 • opłata za psa – 20 zł /doba


Schorzenia objęte wpisem "OD"
z dysfunkcją narządu w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami układu krążenia, jąkający się, kobiety po mastektomii, z alergią, z chorobami neurologicznymi, z chorobami dermatologicznymi, z chorobami przemiany materii z chorobami reumatycznymi, z chorobami układu krwiotwórczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z chorobami wydzielania wewnętrznego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z cukrzycą, z zaburzeniami głosu i mowy, ze schorzeniami endokrynologicznymi, ze schorzeniami metabolicznymi, ze schorzeniami układu oddechowego, z chorobą psychiczną.

loading