https://www.facebook.com/Resurscompl
TURNUSY
(71) 372 40 53
Pn - Pt: 8:30 - 16:00
PRZYCHODNIA
(71) 342 52 78
Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Ośrodek Argentyt - Dąbki

Ośrodek Argentyt - Dąbki
Dąbki – to maleńka, urokliwa miejscowość, położona na wąskiej mierzei między morzem a jeziorem Bukowo. Występuje tu wspaniały mikroklimat, charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod czystym, morskim powietrzem, a wraz z okolicznym pięknym, sosnowym lasem gwarantują zdrowy wypoczynek przez cały rok.

TERMINSTANDARD
28.08-11.09.20191790

Ostatnia aktualizacja 2019-08-20 23:25:45 (realtime load) [ARGENTYT/7/DĄBKI]

Formularz rezerwacjiOŚRODEK ARGENTYT
położony jest w Dąbkach u nasady wąskiej mierzei oddzielającej Jezioro Bukowo od morza, w odległości 100 m od piaszczystej plaży. Ośrodek dysponuje bogatą bazą zabiegową. Kuchnia przygotowuje dla Gości smaczne i urozmaicone posiłki, a liczne atrakcje sprawiają, że pobyt w Dąbkach to świetny pomysł na spędzenie urlopu.

POKOJE
2 i 3 - osobowe, każdy pokój posiada łazienkę, TV SAT, radio, telefon. Nowe, wygodne łóżka gwarantują dobry sen po aktywnej rekreacji.

REHABILITACJA
okład borowinowy częściowy, kąpiel solankowa, kąpiel perełkowa z olejkiem leczniczym, czterokomorówka, masaż wirowy kończyn dolnych, kabina ciepła INFRA RED z koloroterapią, inhalacja indywidualna ultradźwiękowa, inhalacja indywidualna lekowa, gimnastyka grupowa, diadynamik, jonoforeza, fonoforeza, galwanizacja, prądy TENS, interdyn, lampa Sollux, lampa bioptron, mata wibracyjno-magnetyczna, magnetoterapia, krioterapia, gimnastyka indywidualna.

ZABIEGI DODATKOWO PŁATNE
masaż klasyczny.

REKREACJA
Ogniska z pieczeniem kiełbasy i dobrym piwem w ogródku grillowym, wieczorki taneczne w kawiarni lub na świeżym powietrzu. Można skorzystać z bogatej oferty wycieczek i zwiedzić okoliczne atrakcje, popływać kajakiem po jeziorze lub pojechać na rowerze do miejsca, w którym jezioro łączy się z morzem

CENA ZAWIERA:
 • 14 noclegów w pokojach zgodnie z wykupionym standardem
 • 3 posiłki dziennie (turnus rozpoczyna się kolacją a kończy śniadaniem, obiad w dniu wyjazdu podawany jest w formie suchego prowiantu na drogę)
 • pakiet 20 zabiegów rehabilitacyjnych wg wskazania lekarza w ośrodku
 • badanie wstępne i końcowe
 • opieka pielęgniarska
 • opiekę ko i kierownika grupy
 • realizację programu integracji społecznej (wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki, zajęcia w grupach)
 • transfer na trasie Wrocław - Dąbki - Wrocław


CENA NIE ZAWIERA:
 • opłaty klimatycznej obowiązkowo płatnej w ośrodku
 • wycieczek fakultatywnych
 • innych świadczeń nie ujętych w ofercie


Schorzenia objęte wpisem „OD"
upośledzenie umysłowe, choroby psychiczne, schorzenia układu krążenia, schorzenia układu oddechowego, choroby neurologiczne, choroby układu krwiotwórczego, cukrzyca, kobiety po mastektomii.

loading