Oferta pracy

KIEROWNIK TURNUSU REHABILITACYJNEGO - INSTRUKTOR K.O.

DATA PUBLIKACJI:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • dobry stan zdrowia
  • dobra komunikacja interpersonalna
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • realizacja programu k.o.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowe - zlecenie ( wyjazdy 2 tygodniowe )
  • pobyt i wyżywienie w trakcie wykonywania zlecenia
  • szkolenie BHP

Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku kierownika turnusu:
  • realizacja programu turnusu rehabilitacyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi
  • organizowanie czasu wolnego uczestnikom turnusu (wycieczki piesze, autokarowe, zajęcia świetlicowe, wieczorki taneczne)
  • prowadzenie dokumentacji turnusu
  • ustalanie z kadrą dziennego planu zajęć uczestników turnusu
  • współpraca z zarządem obiektu
  • bieżące załatwianie spraw związanych z prowadzeniem turnusu
  • rozliczanie turnusów (także sprawozdania z przebiegu turnusu)

CV, list motywacyjny prosimy wysyłać na e-mail: marketing@resurs.com.pl