Animator czasu wolnego/Kierownik turnusu

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

ANIMATOR CZASU WOLNEGO/KIEROWNIK TURNUSU

Wymagania :

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe pedagogiczne)
  • mile widziany ukończony kurs animatora czasu wolnego
  • posiadanie umiejętności plastycznych
  • kreatywność, dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • empatia i ciepły stosunek do ludzi
  • pozytywna energia i przekazywanie jej podopiecznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

1. Organizacja czasu wolnego i opieka dla różnych grup wiekowych przebywających na 14-dniowych turnusach rehabilitacyjnych i wczasach zdrowotnych. Uczestnikami mogą być osoby niepełnosprawne z różnymi dysfunkcjami i w różnym wieku.

2. Nadzór nad powierzoną dokumentacją.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie dostosowaną do potrzeb
  • zakwaterowanie i wyżywienie podczas 14-dniowego pobytu
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane zachęcamy do złożenia CV na adres : marketing@resurs.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „